Elite Academy Centar za obuku kabinskog osoblja posluje u sastavu pravnog lica ELITE AVIATION DOO Beograd i bavi se školovanjem vazduhoplovnog kabinskog osoblja – stjuardesa/stjuarda (STW/STD).

Elite Academy  je ovlašćen za školovanje kabinskog osoblja od strane Direktorata civilnog vazduhoplovstva Republike Srbije (Broj licence: SRB/TO/CC-704).

Elite Academy radi u skladu sa Zakonom o vazdušnom saobraćaju Republike Srbije, podzakonskim aktima Direktorata civilnog vazduhoplovstva Republike Srbije, ICAO regulativom, EASA (European Aviation Savety Agency) regulativom, međunarodnim vazduhoplovnim standardima, ELITE AVIATION kompanijskim standardima i preporučenoj praksi .

Teoretska nastava se vrši po Vašem izboru - na srpskom ili engleskom jeziku.

Sa Vama će raditi visokoobrazovani profesori teoretske nastave i iskusni instruktori  praktične obuke.

Pored redovne nastave na raspolaganju Vam je individualna i grupna konsultacija.

Pored zakonske regulative i međunarodnih vazduhoplovnih standarda, ELITE AVIATION je definisao, dostigao i održava sopstvene kompanijske standarde i u domenu potpune IT automatizacije nastavnog procesa (održava se interaktivna, paper less nastava, uz upotrebu: interneta, smart boarda, whiteboarda, grafoskopa i projektora, kao i nastava u posebnoj računarskoj učionici opremljenoj za fonetsku nastavu i za elektronsko polaganje ispita).

Što se praktičnog dela obuke tiče, veoma je kompleksan, zanimljiv i što je najbitnije trudimo se da Vam predstavimo realne uslove i situacije u kojima se možete naći.

Elite Academy je jedan od tehnički najsavremenijih centara za školovanje STW/STD u regionu i jedini koji praktičnu obuku izvodi na simulatoru aviona Boeing 737-800NG .

Elite Academy svojim studentima obezbeđuje upis tipa aviona ATR 72, B 737, A 319.

Po završetku školovanja kandidati stiču međunarodno priznatu Diplomu o uspešnom završetku školovanja.

Zašto je Elite Academy vaš pravi izbor?

Zato što:

• ne morate imati predznanja iz oblasti vazduhoplovstva da bi ste upisali akademiju;

• stičete znanja i veštine, stručnost u najprestižnijem zanimanju današnjice, primenjiva i praktična znanja, uz akreditovanu međunarodnu priznatu diplomu;

• je usklađena sa Part-ORA međunarodnim vazduhoplovnim standardima i sa standardima opšteg sistema kvaliteta;

• je jedan od tehnički najsavremenijih centara za školovanje kabinskog osoblja u regionu;

• ima instruktorski tim vrsnih stručnjaka;

• pruža znanje kao osnov za dobru budućnost;

• podstiče tokom školovanja podizanje nivoa aspiracije kod studenata;

• Akademija tokom školovanja svojim studentima omogućava dodatno obrazovanje iz oblasti vazduhoplovnog menadžmenta, istorije vazduhoplovstva, poslovnog i diplomatskog protokola, savremene komunikacije, uspešnog pregovaranja i STW/STD Grooming-a;

• pruža bogate vannastavne aktivnosti (tokom školovanja studentima obezbeđuje besplatne termine na bazenu i u fitness klubu/teretani, kao i karte za muzeje, pozorišta, sajmove…);

• kandidati pored međunarodno priznate diplome stiču i Sertifikat o osposobljenosti za primenu reanimacionih mera, koji izdaje GZZHMP Beograd – 194, kao i međunarodno priznati ECDL Sertifikat;

• po završetku školovanja i sticanju dozvole kabinske posade najbolje studente iz klase Akademija regrutuje za sopstvene  potrebe i za potrebe partnerskih avio prevoznika;

•ima najbolji odnos cene i kvaliteta školovanja;

• školarinu je moguće platiti na rate, bez kamate.

Naša kompanija je u mogućnosti da izađe u susret svim Vašim zahtevima i očekivanjima na putu do ostvarenja vašeg letačkog sna!